Підводка для води

Гнучка підводка для води «Gofra Flex» призначена для з’єднання основної лінії зі споживачами в системах опалення та водопостачання – приєднання змішувачів, душових кабін, насосів, фанкойлів, пральних і посудомийних машин, радіаторів і т.п. в системах з тиском до 5 МПа.

Гибкая подводка для водыВ основі гнучкої підводки для води лежить гофрована нержавіюча труба з умовним прохідним перетином 15, 20, 25, 32, 40 мм і латунними нікельованими накидними гайками з прокладками з фторопласту, які забезпечують надійність з’єднання протягом не менше 20 років і використання виробів в агресивних середовищах. Підводка дуже легко гнеться без будь-яких пристроїв, не порушуючи свого прохідного перетину, і зберігає надану їй форму.

Термін служби високолегованої нержавіючої сталі і латунних фітингів необмежений. Термін служби фторопластових прокладок не менше 30 років.

Можливо виготовлення підводок будь-яких довжин під замовлення.

montagПри необхідності допускається можливість виготовляти гнучкі підводки для води потрібної довжини на місці монтажу, що дозволяє істотно скоротити складські запаси і оборотні кошти.

Інструкція по монтажу гнучкої підводки самостійно